środa, 29 lutego 2012

ZIMOWA PROMOCJA GAS GAS-a

Sezon enduro mimo mrozu zbliża się wielkimi krokami, wielu z was stoi przed dylematem zakupu nowego zazwyczaj" używanego" motocykla. Chciałbym zachęcić wszystkich miłośników motocykli GAS GAS, jak również tych którzy nie mieli jeszcze styczności z tą marką do zakupu nowego GAS GAS-a.
Korzyści płynących z zakupu fabrycznie nowego motocykla myślę, że nie trzeba opisywać. Co do wad to jest jedna i chyba tylko jedna CENA! Nadarza się jednak niepowtarzalna okazja zakupu ostatnich egzemplarzy z rocznika 2010, są to modele EC 250F oraz legendarny EC 300 2 T (ostatni egzemplarz). Obydwa motocykle są nowe, posiadają dwu letnią gwarancję fabryczną oraz homologację drogową. Ich ceny zakupu zostały bardzo obniżone, a na tle ofert konkurencyjnych producentów są rewelacyjnie niskie.

EC 250F cena brutto 25.900,-
GAS GAS po raz pierwszy od wielu lat sięgną w swojej konstrukcji po silnik innego producenta, pochodzi on z YAMAHY WR 250F. Zabieg ten okazał się strzałem w dziesiątkę, niesamowita elastyczność i liniowość oddawania mocy silnika YAMAHY doskonale współgra z niepowtarzalną geometrią ramy i świetnymi zawieszeniami, czyniąc z EC 250F faworyta w swojej klasie. Jest to motocykl doskonale nadający się dla zaczynających swoją przygodę z enduro, bardzo łatwy w prowadzeniu, wybaczający wiele błędów. Cechy te pomogą również bardziej doświadczonym wykorzystać EC250F do granic jego możliwości. Satysfakcja gwarantowana :D


zwarty i gotowy do akcji EC250 F 4T

EC 300 cena brutto 23.900
EC300 2T (II miejsce w erzberg rodeo 2011) to flagowy model GAS GAS, od wielu lat modyfikowany i ulepszany ciągle najlepszy w swojej klasie. Jest jednym z ostatnich 2T który w sposób bezkompromisowy, udowadnia wyższość nad coraz popularniejszymi czterosuwami. Jego zmienna mapa zapłonu, hydrauliczne sprzęgło i doskonałe zawieszenie w połączeniu z dużym zapasem mocy stawiają go w pierwszej linii klasy E3.

świetne wyważenie !

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych tymi i innymi modelami GAS GAS do naszego sklepu.

Mparts Motocykle
ul. Jana III Sobieskiego 27, Opole
Tel. 694 691 291