środa, 18 kwietnia 2012

Ochraniaczy LEATT BRACE

Ochraniacze LEATT BRACE to znane i doceniane przez czołowych zawodników sportów motocyklowych,najbardziej zaawansowane ochraniacze szyi i karku. Zaprojektowane przez lekarzy i entuzjastów motocykli, zapobiegają ciężkim urazom powstającym w razie upadku, poprzez ograniczenie nadmiernego wygięcia głowy oraz karku.
Są kompatybilne z każdymi rodzajami kasków, a ich lekka i wytrzymała konstrukcja z nylonu wzmacnianego szkłem, wyjmowane, wymienne poduszki, specjalny system mocowania oraz pełna regulacja sprawiają, że ochraniacze Leatt Brace nie mają sobie równych na rynku.

-GPX Adventure II – nowy model z ulepszonymi poduszkami oraz wygodną wyściółką z Lyckry
-GPX Club II – nowy model z ulepszonymi poduszkami o nowym kształcie, oraz wygodną wyściółką wykonaną z lepszych materiałów. Dostępne kolory Black/Grey, white/Black, blue/white, red/Black, yellow/Grey.
-GPX Sport – nowy model wykonany z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym oraz carbonu oraz wyściółką z Lycry. W pełni regulowany, wykończony w kolorze srebrnym.
-GPX Club Plus – nowy model dla młodszych zawodników, wykonany z nylonu wzmacnianego włóknem szklanym oraz carbonu oraz wyściółką z Lycry. Wykończony w kolorze srebrnym, dostępny tylko w rozmiarze S.
CENY OD: 999,00 zł - 1449,00 zł