piątek, 12 kwietnia 2013

INTERCOMY MOTOCYKLOWE SENA BLUETOOTH!

SMH05-FM - intercom bazujący na modelu SMH05 ale z większym zasięgiem do 700m oraz z wbudowanym radiem FM.

Teraz dostępny również w 2-paku! 
Cena pojedynczego zestawu 529,- a podwójnego 999,-


SMH10R - nowy intercom dedykowany dla motocyklistów lubiących szybkie motocykle sportowe oraz ceniących wygodę i komfort podróżowania.  SMH10R oferuje właściwości podobne do intercomu SMH10 czyli m.in. zasięg do 900m czy możliwość stworzenia 4-osobowej konferencji. 
Cena 699,-


SM10 - transmiter stereo za pomocą którego bezprzewodowo przekażesz muzykę z odtwarzacza MP3, instrukcję z nawigacji GPS czy muzykę z systemu audio motocykla ( np. Honda Gold Wing ) bezpośrednio do dwóch interkomów SENA. Dzięki temu Ty i Twój pasażer w tym samym czasie będziecie mogli słuchać ulubionej muzyki i razem kontrolować drogę słysząc komunikaty GPS. W opcji dostępne są przewody pozwalające podłączyć transmiter do systemów audio motocykli Honda Gold Wing oraz Harley-Davidson Ultra Classic. 
Cena 449,-


SR10 - transmiter dzięki któremu bezprzewodowo podłączysz CB radio do swojego intercomu! Komunikuj się z innymi użytkownikami drogi i nie daj się złapać!
Dzięki niemu przekażesz również bezprzewodowo do intercomu muzykę z odtwarzacza MP3 czy instrukcję z nawigacji GPS. W opcji dostępne są przewody pozwalające podłączyć posiadane radio CB do transmitera. 
Cena 599,-UWAGA! W zestawach SENA nie jest zawarta ładowarka 220V, jednak jest kabel USB - miniUSB, więc intercomy można ładować np. z komputera czy za pomocą ładowarki 220V z wejściem USB lub też za pomocą ładowarek do telefonów komórkowych, nawigacji GPS itp. posiadających takie samo wejście mini USB jak nasze intercomy.

UWAGA WAŻNE!
W odróżnieniu od konkurencji tylko Intercomy SENA posiadają 2-letnią gwarancję liczoną od momentu sprzedaży finalnemu użytkownikowi!