poniedziałek, 3 lutego 2014

JUŻ DOSTĘPNE OLEJE DO 2T GRO GLOBAL RACING !!

  
100% syntetyczny olej przeznaczony do silników wyścigowych szosowych 2T. Dedykowany dla zawodników w sporcie wyczynowym. Racing 2T ma wspaniałe właściwości smarujące, nie pozostawia osadów, redukuje poziom emisji spalin, zmniejsza ryzyko zatarcia silnika oraz oraz zapobiega jego zużyciu. Idealny dla osób, które wymagają od swoich maszyn maksymalnych osiągów. 
Normy i specyfikacje: JASO FD / API TC + / ISO L-EGD (największe obciążenia)


100% syntetyczny olej przeznaczony do silników wyścigowych off road 2T. Dedykowany dla zawodników w sporcie wyczynowym. Off Road 2T ma wspaniałe właściwości smarujące, nie pozostawia osadów, redukuje poziom emisji spalin, zmniejsza ryzyko zatarcia silnika oraz zapobiega jego zużyciu. Idealny dla osób, które wymagają od swoich maszyn maksymalnych osiągów.
Normy i specyfikacje: JASO FD / API TC + / ISO L-EGD
(największe obciążenia)


GLOBAL RACING OIL do 2T  - jego syntetyczna struktura zapewnia maksymalną ochronę nawet w najbardziej extremalnych warunkach. Jego chemiczna struktura zapewnia całkowite spalanie, a w tym samym czasie daje maksymalną moc. Dla optymalnej wydajności zaleca się stosowanie mieszanki 2%.RACING - 1 i OFF ROAD łatwo rozpuszcza się w benzynie i nie rozdziela nawet w mroźnych warunkach. Można go mieszać z innymi olejami do silników 2T dostępnymi na rynku.

Bardzo dobry olej, w przystępnej cenie - polecam!

CENA: 59,00zł/1 litr